Šī gada 1.novembrī noslēdzās pašvaldības kapitālsabiedrību SIA "Rīgas pilsētbūvnieks", SIA "Rīgas Centrāltirgus" un SIA "Rīgas serviss" reorganizācija tās pievienojot SIA "Rīgas nami". Četru kapitālsabiedrību – “Rīgas nami”, “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss” – reorganizācijas process, tās apvienojot, sākts 2021. gadā.
Šāds lēmums pieņemts, lai virzītos uz pēc iespējas vienotu nekustamo īpašumu apsaimniekošanas sistēmu un pārvaldīšanas modeli, uzlabotu korporatīvo pārvaldību un padarītu efektīvāku administrācijas darbu.
Darbinieki, kuri līdz šim strādāja SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, “Rīgas Centrāltirgus” un “Rīgas serviss”, turpina darbu SIA “Rīgas nami”.

RPB atjauno apmeklētāju pieņemšanu pēc iepriekšēja pieraksta

Jaunumi

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, RPB atjauno apmeklētāju pieņemšanu klātienē, RPB birojā, pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties uz pieņemšanu var, sazinoties ar RPB pa tālruni vai elektroniski. Kontaktinformācija atrodama sadaļā https://rpb.lv/lv/kontakti/birojs/.

Kā arī aicinām iesniegumus iesniegt elektroniskā formātā, nosūtot uz RPB epastu – rpb@rpb.lv vai atsūtot pa pastu (SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, Baznīcas 19/23, Rīga, LV-1010), vai ievietot Baznīcas ielā 19/23, Rīgā ēkas pirmajā stāvā (pretim liftam) RPB pastkastītē.

Informācija par maksas autostāvvietām:

SIA “Rīgas pilsētbūvnieks” paziņo, ka  īpašumā un apsaimniekošanā esošajās autostāvvietās Rīgā, Ilūkstes ielā 52 k-1, k-2, Keldiša ielā 22B, Līvciema ielā 51, Lubānas 129 k-1, Ē.Valtera ielā 5A un Gobas ielā 20 k-1 (turpmāk– Stāvvietas),  nomniekiem transportlīdzekļu novietošanai, stāvēšanai un lietošanai izsniegtās terminētās caurlaides var tikt pagarinātas un izsniegtas iepriekš pierakstoties https://rpb.lv/lv/kontakti/birojs/

Bezmaksas caurlaides netiek izsniegtas, ja īrniekam ir parādsaistības pret RPB.

Atpakaļ